021-88650212
من تولیدکننده پنجره هستم
اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید، همین امروز با شما تماس می گیریم

مزایای گروتمان نسبت به انواع پنجره های ترمال بریک دیگر:

این سیستم نسبت به انواع پنجره‌های ترمال بریک چند مزیت ویژه دارد که این محصول را نسبت به محصولات مشابه متمایز می‌نماید:


1. طراحی خاص و ویژه این پروفیل و مقاطع آن به نوعی است که قابلیت تحمل انواع بارهای وارده استاتیکی و دینامیک را دارد. این محصول به گونه‌ای طراحی شده که حتی در مقابل ضربه‌های احتمالی وارده به پنجره و در مقابل فشار ناگهانی باد یا ... نیز تغییر شکل نمی‌دهد.
2. نوع زهوار در این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که پس از نصب به راحتی و در مقابل ضربه یا فشار باد از بازشو جدا نشده و قابلت تحمل فشارهای بالا را دارا می باشد.
3. سیستم زهوار و نوع برش آن به صورت برش 45 درجه طراحی شده که علاوه بر امنیت فوق‌العاده، از لحاظ زیبایی شناسی و جذابیت مطابق میل و سلیقه اکثر مشتریان می‌باشد.
4. سیستم نصب پروفیل مولیون نسبت به انواع دیگر پنجره‌ها متفاوت است و از تکنولوژی حرفه‌ای در این سیستم استفاده شده. این سیستم علاوه بر افزایش مقاوت اتصالات، قابلیت مقاوت بالاتری نسبت به فشارها و نیروهای چرخشی دارد.
5. سیستم یراق‌آلات در این نوع پنجره‌ها منطبق بر سیستم پنجره‌های پی‌وی‌سی می‌باشد. تنوع این نوع یراق‌آلات و همچین نوع نصب این یراق‌آلات ضعف‌های موجود در سیستم‌های متداول را مرتفع نموده است که برخی از آنها عبارتند از:
5.1. عدم نیاز به برش لاستیک درزگیر در محل اتصال لولا
5.2. قابلیت تحمل وزن بازشو تا 100 کیلوگرم بدون نیاز به کم و اضافه کردن سیستم‌هایی که مقاومت یراق یا پروفیل را افزایش‌ می دهد.
5.3. حذف شدن لاستیک درز بند میانی به علت پوشش کامل لاستیک‌های درزبند در محل اتصالات که هم هزینه مصرف لاستیک را کاهش و هم سرعت تولید را افزایش می‌بخشد.
5.4. قیمت مناسب یراق‌آلات پی‌وی‌‌سی نسبت به آلومینیوم اختصاصی
6. امکان اتوماسیون تولید و مونتاژ یراق با هزینه بسیار مناسب که به واسطه تکنولوژی‌های جدید در اختیار تولید کنندگان قرار گرفته است.
7. اگر شما از تولید کنندگانی هستید که می خواهید انواع پنجره دوجداره آلومینیوم و upvc را تولید کنید، گروتمان فرصت خوبی در راستای کاهش هزینه‌های تولید، انبارداری و گردش نقدینگی را در اختیارتان قرار می دهد. چرا که سیستم یراق در گروتمان مشابه upvc بوده، بنابراین شما نیاز به انبارداری انواع یراق برای دو محصول را ندارید.

گروتمان؛ روشنی بی‌پایان