021-88650212

درباره ما

 

پشتوانۀ سال‏ها تحقیق و تجربه در زمینۀ انواع مختلف پروفیل‌های پنجره و ترکیب آن با دانش و تخصص در فناوری‏های مرتبط با ماشین‏آلات، ما را بر آن داشت تا محصولی عایق از پنجره‌ها را به مرحلۀ تولید برسانیم. محصولی که ترکیبی از کیفیت و زیبایی را به نمایش بگذارد و در عین سادگی در نحوۀ تولید، کاملا ابتکاری و نوآورانه باشد. در یک کلام، گروتمان ثمرۀ ترکیب سختکوشی و تجربه است.

آلومینیوم گروتمان نمادی است از معنای اصیل این واژۀ فارسی؛ گروتمان نمادی است از برترین طبقۀ بهشت؛ گروتمان نمادی است از روشنایی جاودان.

گروتمان پروفیلی است عایق از جنس آلومینیوم و از نوع ترمال بریک. گروتمان حاصل تشریک دانش و تخصص دو شرکت با تجربه است؛ دو شرکتی که سالیان سال در صنعت پنجره و اکستروژن به فعالیت و تولید مشغول بوده‏اند. دو مجموعۀ پنام پنجره آسمان (کرفت‌مولر) و پایا افزار فلز طراحی و تولید گروتمان را برعهده گرفته و با همکاری تنگاتنگ با یکدیگر طرحی نو در صنعت پنجره درانداختند. برای تحقق چنین هدفی و عرضۀ محصولی کاملاً مبتکرانه از مشاوره‏های شرکت‏های پرآوازۀ بین‏المللی نیز بهره گرفته شد تا با ترکیب مهارت‏های بومی با دانش روز دنیا طرح تازه‏ای از آلومینیوم ترمال بریک در اختیار هموطنان ارجمند قرار گیرد.

در طراحی و تولید گروتمان، افزون بر لحاظ شدن تمامی شرایط تولید کیفی، از بهترین ایده‏ها در بهترین شرایط تولید بهره گرفته شده است و در عین حال، گروتمان در تمامی مراحل از لحاظ فناوری تولید نیز قادر است بهره‌وری تولید مضاعفی داشته باشد. همچنین عایق‏بندی این پروفیل نوظهور در سطح استاندارد قرار دارد. از سوی دیگر گروتمان باب جدیدی از زیبایی و ظرافت را برای ایرانیان خواهد گشود.