021-88650212

چرا آساش؟

آسایش، ارمغان گروتمان برای محل زندگی و کار شما

آسایش وقتی فراهم می شود که چیزی زندگی شما را آسانتر و دلپسندتر کند. گروتمان نیز زندگی شما را آسانتر و دلپسندتر می‌کند. سیستم های ما عایق صدا، عایق باد و عایق آب هستندو نگهداری آنها بسیار راحت است در شرایطی که عمر محصولات گروتمان نیز بسیار بالاست. پروفیل های ما به شما کمک می کنند که هوای مطبوعی در خانه تان داشته باشید. پروفیل های گروتمان قابلیت اتوماتیک شدن را نیز دارند.سیستم های شرکت گروتمان به گونه ای طراحی شده اند که بالاترین سطح آسایش را برای شما فراهم کرده و تجربیات و خاطرات زندگی و کار شما را دلچسبتر بکنند.

عایق آب و عایق باد بودن دو فاکتور مهم به منظور تامین آسایش و ارتقاء کیفیت زندگی در یک بنا هستند. پروفیل های گروتمان در درجه های مقاومتی متفاوت طراحی شده‌اند تا در تمام شرایط و تمام بناها عایق باد و آب باشند. برای تضمین این ادعا تمامی پروفیل های گروتمان در سازمان تست استاندارد مورد آزمایش قرارمی‌گیرند.

آب‌بندی کامل

تمام درها و پنجره های گروتمان به گسکت هایی باکیفیت بالای EPDM مجهز هستند که به آنها این امکان را می دهد که در طول مدت کاربردشان عایق هوا و آب بودنشان را حفظ کنند. پنجره های گروتمان به سیستم گسکت میانی برای بالا بردن هرچه بیشتر کارایی مجهز هستند . درب های گروتمان هم از داخل و هم از خارج به عایق آب و هوا مجهز هستند.

شیار تخلیه آب

بر خلاف عمده سیستم‌های پروفیل که در طراحی آنها توجهی به شیار تخلیه آب نشده، گروتمان بر مبنای ایجاد و تنظیم شیار تخلیه آب طراحی شده‌اند. علاوه بر جدار داخلی ضدآب پروفیل های گروتمان به شیار تخلیه آب مجهز هستند. برای تمامی سیستم های پروفیل از جمله: پنجره، در، درهای کشویی، نماهای کرتین وال و ... داشتن شیار تخلیه آب باکیفیت بالا ضروری است. آب قبل از اینکه جدار داخلی ضدآب اجازه داخل شدن آن را به سیستم بدهد به سمت شیارهای مخصوص تخلیه هدایت شده و از انباشته شدن آن جلوگیری می شود. علاوه بر هدایت اب، این شیارها قابلیت تبادل هوا بین هوای بررون با فضای یراق را مهیا کرده و از محبوس شدن یراق هم جلوگیری می کنند و به نوعی از یراق و لاستیک نیز محافظت می کنند.

 شیوه های بازشدن

شیوه های بازشدن کاربردی و مشتری پسند از احتیاجهای بسیار مهم بنای شما هستند که باید در مرحله طراحی مدنظر قراربگیرند. درها و پنجره های گروتمان در شیوه بازشدن بسیار متنوع و متفاوت هستند به گونه ای که هرگونه احتیاج شما در شیوه بازشدن و طراحی را برآورده می کنند.

شیوه بازشدن در باید با دو چیز منطبق باشد یکی محل قرارگرفتن اِلِمان در بنای شما و دیگری استفاده ای که شما از آن خواهید داشت. معمولا این تنوع از ساختمانی به ساختمان دیگر و از مشتری به مشتری دیگر گسترده می شود. پروفیل های گروتمان به نیاز شما برای انواع این پروفیل ها و شیوه بازشدنشان را برآورده می کنند.

نگهداری

انتخاب آلومینیم به معنای یک انتخاب مادام العمر است زیرا آلومینیوم نیاز به نگهداری ندارد. ترکیب آلومینیوم با پوشش عایق اشعه ماورابنفش باعث می شود که پروفیل های آلومینیوم نیاز به نگهداری نداشته باشند.کمی آب، یک تکه ابر و مایع شوینده تنها چیزی است که برای مراقبت از آلومینیوم نیاز دارید. این موضوع برتری بزرگی نسبت به چوب است که هر چند سال یکبار نیاز به مرمت و رنگ دارد.در هر صورت دربرخی شرایط پنجره ها خیلی کثیف می شوند. در این صورت گروتمان تمام وسایل و محصولات لازم برای نگهداری و تمیزکردن پنجره ها را در اختیار شما قرار می دهند. کافی است که به نزدیکترین نمایندگی گروتمان مراجعه کنید.

 دسترسی و استفاده آسان

امروزه در ساختمانها به چشم‌انداز و view اهمیت داده می‌شود و در طراحی این امر بسیار مورد توجه می‌شود. بدین معنی که مردم برای ارتباط هرچه بیشتر با محیط بیرون ساختمانها طوری طراحی می شوند که داخل خانه بیشتر دیده می شود. بدین شکل که صاحبان خانه از مزایای طبیعت و محیط بیرون از خانه هرچه بیشتر استفاده می کنند.

در دسترس بودن

در مکانهای عمومی این موضوع فراتر نیز رفته است. در دسترس بودن درها و پنجره ها نقشی بسیار اساسی را بازی می کنند. گروتمان سیستم های متعددی را ارائه می کند که در این بناهای عمومی محلهای رفت و آمد مسطح بوده و باعث شوند که رفت و آمد مابین داخل و خارج ساختمان به آسانی انجام شود. همچنین درهای کشویی گروتمان با قابلیت اتصال به سنسورهای الکتریکی تبدیل به درهای اتوماتیک می شوند.

لوازم برقی خانگی

داشتن نهایت آسایش در خانه و یا محل کار به بزرگترین دغدغه مردم تبدیل شده است. کنترل درجه هوای داخل خانه به طوریکه در مقابل سرما، گرما، نور خورشید، صدا و عوامل دیگر نیازهایی است که امروزه یک معمار در طراحی ساختمان باید به آنها نوجه کافی داشته باشد.

Domotics
استفاده از Domotics یعنی ترکیب اتصالات مکانیکی و الکترونیک به ساختمانها این امکان را می دهد که پشت پرده ای ها، پنجره ها و آفتاب گیرها به صورت اتوماتیک کنترل شوند نه به صورت دستی. پنجره ها و آفتاب گیرها نقشی اساسی را ایفا می‌کنند. آنها مانند لی میان داخل و خارج خانه هستند.

گروتمان به شما راه حلی اتوماتیک اراوه می دهد که هم تهویه و هم امنیت را به طور کامل تامین می کند. پنجره ها با استفاده از یک دکمه در ریموت کنترل، سنسور و یا سیستم کنترل مرکزی باز، بسته و یا در حالت تهویه قرار می گیرند.

آکوستیک

امروزه دانش آکوستیک با توجه به اینکه شهرها هر روز پرجمعیتتر و پرسروصداتر می شوند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با کاهش آکوستیک ساختمان آسایش بیشتری فراهم خواهدشد. فراهم شدن یک آکوستیک بی نقص تا حد زیادی به مواد و مصالح مورد استفاده و درها و فاصله های موجود در بنا بستگی دارد.

درسیستم گروتمان، عایق کردن صدا با استفاده از پروفیل ها و گسکت ها فراهم می شود. البته انتخاب شیشه مناسب نیز تاثیر بسزایی دارد و شیشه های عایق صدا تا حد زیادی عملکرد را بالا می برند.

عایق هوا

اینکه سیستم پنجره عایق هوا باشد نقش مهمی در بنا و ساختمان دارد. هرجا که منفذی برای ورود هوا وجود داشته باشد، سیستم آکوستیک نیز دچار نقص می شود. به همین دلیل است که تمامی پروفیل های در و پنجره گروتمان گارانتی عایق هوا بودن را دارند. این گسکت‌های عایق هوا با استفاده از یراق های مخفی این عایق هوا بودن را فراهم می کنند.

شیشه ها

فاکتور دیگری که نقش اساسی در سیستم آکوستیک ساختمان ایفا می کند شیشه ها هستند. استفاده از ضخامت متفاوت در شیشه داخل و خارج به این سیستم کمک زیادی می کند.