021-88650212

درباره ما

درباره گروتمان:

   سالها تجربه و تحقیق در خصوص انواع پروفیل‌های پنجره از سویی و ترکیب آن با دانش و تکنولوژی ماشین‌آلات ما را بر آن داشت تا اقدام به تولید محصولی عایق از پنجره‌ها نماییم که تا کنون از لحاظ طراحی و نحوه تولید آسان، مناسب، زیبا و در عین حال کپی برداری شده نباشد.

   گروتمان حاصل این مشقت و تجربه در یک کلام می‌باشد. گروتمان پروفیلی عایق از نوع ترمال بریک می باشد که به همت و همکاری دو شرکت مطرح در صنعت پنجره و اکستروژن طراحی و تولید شده است. همکاران دو مجموعه شرکت پنام پنجره آسمان (کرفت‌مولر) و پایا افزار فلز  با همکاری نزدیک اقدام به طرح نوینی در صنعت پنجره نمودند و در این راه از مشاوره از شرکتهای مطرح بین‌المللی نیز استفاده نمودند تا پروفیلی با طرح جدید را بدون کپی برداری و با ایده ای جدید طراحی نمایند.

    این محصول علاوه بر اینکه در آن تمام شرایط تولیدکیفی لحاظ شده است و از بهترین ایده ها در بهترین شرایط تولید بهره گرفته، در عین حال در تمامی مراحل می‌تواند از لحاظ تکنولوژی تولید نیز بهره‌وری تولید بالایی را داشته باشد، از لحاظ عایق بندی در سطح قابل قبولی و استاندارد قرار بگیرد و در عین حال از لحاظ عوامل مرتبط با زیبایی شناسیی نیز نکاتی جدید و قابل تأمل برای اظهار داشته باشد.

معنی گروتمان:

گروتمان مفهوی ایرانی است که در زبان پهلوی به معنی بالترین طبقه بهشت، روشنایی بی پایان و همچنین از لحاظ معنایی به بالاترین درجه عرفانی گفته می شود ( منبع ویکیپدیا فارسی و مرجع ایرانیکا)

پشتوانۀ سال‏ها تحقیق و تجربه در زمینۀ انواع مختلف پروفیل‌های پنجره و ترکیب آن با دانش و تخصص در فناوری‏های مرتبط با ماشین‏آلات، ما را بر آن داشت تا محصولی عایق از پنجره‌ها را به مرحلۀ تولید برسانیم. محصولی که ترکیبی از کیفیت و زیبایی را به نمایش بگذارد و در عین سادگی در نحوۀ تولید، کاملا ابتکاری و نوآورانه باشد. در یک کلام، گروتمان ثمرۀ ترکیب سختکوشی و تجربه است.

آلومینیوم گروتمان نمادی است از معنای اصیل این واژۀ فارسی؛ گروتمان نمادی است از برترین طبقۀ بهشت؛ گروتمان نمادی است از روشنایی جاودان. گروتمان پروفیلی است عایق از جنس آلومینیوم و از نوع ترمال بریک. گروتمان حاصل تشریک دانش و تخصص دو شرکت با تجربه است؛ دو شرکتی که سالیان سال در صنعت پنجره و اکستروژن به فعالیت و تولید مشغول بوده‏اند. دو مجموعۀ پنام پنجره آسمان (کرفت‌مولر) و پایا افزار فلز طراحی و تولید گروتمان را برعهده گرفته و با همکاری تنگاتنگ با یکدیگر طرحی نو در صنعت پنجره درانداختند. برای تحقق چنین هدفی و عرضۀ محصولی کاملاً مبتکرانه از مشاوره‏های شرکت‏های پرآوازۀ بین‏المللی نیز بهره گرفته شد تا با ترکیب مهارت‏های بومی با دانش روز دنیا طرح تازه‏ای از آلومینیوم ترمال بریک در اختیار هموطنان ارجمند قرار گیرد.

در طراحی و تولید گروتمان، افزون بر لحاظ شدن تمامی شرایط تولید کیفی، از بهترین ایده‏ها در بهترین شرایط تولید بهره گرفته شده است و در عین حال، گروتمان در تمامی مراحل از لحاظ فناوری تولید نیز قادر است بهره‌وری تولید مضاعفی داشته باشد. همچنین عایق‏بندی این پروفیل نوظهور در سطح استاندارد قرار دارد. از سوی دیگر گروتمان باب جدیدی از زیبایی و ظرافت را برای ایرانیان خواهد گشود.