021-88650212

چرا گروتمان؟

طراحی:

یکی ازبرجسته ترین ویژگی سیستم‌های گروتمان استفاده از آن در طراحی‌های بیشمار و متفاوت است. سیستم‌های  گروتمان می‌توانند در طراحی‌های منتظم، نامنتظم، زوایای بسته یا باز، منحنی و بیضی و در سایزها و اندازه‌های متفاوت مورد استفاده قرار بگیرند. به عنوان مثال: سیستم‌های گروتمان برای طراحی‌های معاصر و فریم‌های بزرگ و سه لایه و سنگین نیز ایده آل هستند.

لازم به ذکر است سیستمهای گروتمان قابلیت رنگ شدن را دارد بنابراین شما می‌توانید رنگ موردنظر خود را از میان هزاران طیف رنگی انتخاب کنید تا به بهترین نحو با طراحی داخلی و خارجی آپارتمان شما هماهنگ شود. تنوع و گستردگی محصولات گروتمان راه حلهای متعددی را برای شما فراهم می‌کند که طراحی منحصر به فرد خودتان را داشته باشید.

 تنوع در استایل:

سیستم‌های گروتمان در سه استایل متفاوت طراحی شده‌اند که شما می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید. این موضوع  به ذوق و سلیقه شخصی شما ربط دارد که مدل‌های لولایی سری اکو، لاکچری یا اسلایدینگ را انتخاب کنید. بسته به نیاز و سلیقه شما روفیل گروتمان با طراحی‌های سیستم‌های متنوع همیشه در کنار شما خواهد بود.

 انواع بازشو:

در معماری مدرن و مینیمال معمولا از پنجره‌های بزرگ استفاده می‌شود که مزایای فراوانی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: اتاق شما آکنده از نور خورشید خواهدشد، آنها بسیار زیبا و خوش منظره هستند و شما می‌توانید از مناظر اطراف خود لذت ببرید. به علاوه اگر پنجره‌ها به خوبی تعبیه شوند می‌توانند باعث جذب بسیاری از فواید حاصل از نیروی خورشید شوند.

در سیستم‌های گروتمان می‌توان از انواع پنجره و یراق‌آلات مختلف بهره گرفت که برخی از آنها عبارتند از: تک جهت، دوجهت، فرانسیس، فولکس واگنی، کشویی فولدینگ، کمفورت، پیوت و ... .

 طراحی دقیق:

آرشیتکت نقش مهمی در جایگزینی پنجره‌ها ایفا می‌کنند. اگر شما نقشه ای خاص برای قرارگرفتن پنجره‌هایتان دارید بهتر است در مراحل اولیه آنرا با آرشیتکت پروژه در میان بگذارید که ساختار پروژه مطابق خواسته‌های شما باشد. سیستم گروتمان در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود و پاسخگوی شما و خواسته‌های شما نیز خواهد بود.

 انواع شیشه‌های قابل نصب:

بسته به نوع سیستمی که شما انتخاب می‌کنید می‌توان سیستم‌های گروتمان را از شیشه و یا مواد فشرده از 4 میلیمتر تا 32 میلیمتر پرکرد. این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد که در انتخاب شیشه، گزینه خود را از میان گزینه‌های فراوانی مانند شیشه آکوستیک ، شیشه ایمن و یا شیشه‌های رنگی، رفلکس و یا دکوراتیو انتخاب کنید.

 لولاهاو یراق آلات:

گروتمان مجموعه ای از یراق آلات را برای ساختمان شما ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که علاوه بر زیبایی به فاکتور امنیت نیز اهمیت ویژه‌ای داده‌ایم. تنوع سیستم‌های یراق متناسب با نیاز شما تعیین و انتخاب می‌شوند.

لولاهای مخفی:

لولاهای مخفی به زیبایی پنجره‌های شما می‌افزایند. شما با انتخاب لولاهای مخفی نه تنها پنجره‌های زیباتری خواهید داشت بلکه آنها را از خراب شدن و زنگ زدن نیز حفظ می‌کنید. این یراق آلات مخفی می‌توانند در انواع مختلف پنجره‌های گروتمان به کاربروند.

پایان کار:

شما چه از سیستم‌های با پوشش رنگ پودر الکترواستاتیک و چه از سیستم‌های انادایز شده استفاده کنید و یا ترجیح دهید سیستم خود را با الهام از طبیعت لمینیت یا طرح چوب نمایید،  این سیستم‌ها از دوام رنگ مناسبی برخوردار خواهند بود و زیبایی چشمگیری در مقابل دیدگان شما به نمایش خواهند گذاشت.

تعویض و بازسازی:

گروتمان برای تعویض یا بازسازی پنجره‌های منازل شما هم راه حل بسیار خوبی دارد. در شرایطی که نیاز به تعویض یا بازسازی باشد گروتمان علاوه بر اینکه می‌تواند بر مبنای تنوع رنگی خود، امکان انطباق رنگی حتی با پنجره‌های چوبی را مهیا نماید در عین حال می‌تواند مطابق با طرح و شکل پنجره قدیمی نیز انطباق یافته، هارمونی معماری موجودر را حفظ نماید.

در تمام مراحل نوسازی سیستمهای گروتمان به شما این امکان را می‌دهند که با انتخاب مدل و رنگ‌های متنوع بهترین‌هارمونی را با ساختمانتان به دست بیاورید.

 تضمین کیفیت:

گروتمان تمام استانداردهای لازم را برای تولید پروفیل را از معتبرترین استانداردهای بین‌المللی دریافت نموده و به پشتوانه این استانداردها اقدام به تولید محصول خود نموده تا نهایتا محصولی که در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد از بالاترین کیفیت و کارایی برخودار باشد. گواهی‌های استاندارد این پروفیل پشتوانه این ادعا هستند و این شرکت با این پشتوانه گارانتی‌های لازم را طی گواهی‌های خود به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد.